Samouczek

Spis treści


Publikacja ogłoszenia

Wprowadzone w trybie tworzenia licytacji informacje stanowiące ogłoszenie o zamówieniu, początkowo nie są widoczne dla potencjalnych wykonawców. W celu ich udostępnienia, a tym samym publikacji ogłoszenia o zamówieniu, należy nacisnąć przycisk „opublikuj’, znajdujący się w górnej części ekranu przedstawiającego ogłoszenie o zamówieniu. 

Prosimy mieć na uwadze, że informacje wprowadzone w formularzu muszą być tożsame z informacjami znajdującymi się w ogłoszeniu o zamówieniu zamieszczonym w Biuletynie Zamówień Publicznych. W celu zapewnienia takiej zgodności, proponujemy zachować następującą kolejność czynności zamawiającego:
  1. wprowadzić żądane informacje do formularza nowej licytacji generując ogłoszenie o zamówieniu w systemie (ogłoszenie nie będzie na razie opublikowane),
  2. zamieścić ogłoszenie o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych,
  3. sprawdzić zgodność informacji zawartych w ogłoszeniu znajdującym się na platformie z informacjami zawartymi w ogłoszeniu zamieszczonym w Biuletynie Zamówień Publicznych, ewentualnie dokonać stosownych poprawek,
  4. opublikować ogłoszenie przy pomocy znajdującego się w górnej części ekranu przycisku „opublikuj’.

Podczas publikacji ogłoszenia należy podać nr, pod jakim analogiczne ogłoszenie zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych, oraz datę i godzinę, z jaką ma nastąpić publikacja. Proszę pamiętać, aby publikacja nie nastąpiła wcześniej, niż zamieszczenie ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych. 

Infolinia

Infolinia techniczna:
(22) 852 60 80
Czynna w godzinach:
09:00 - 13:00

Wyszukiwarka:

Menu:

Aktualny czas:

Użytkownik:

Login:
Hasło:
Rejestracja
Nie pamiętam hasła